Amerikan Servis Şirinler Temalı

Tasarim Alanı
Amerikan Servis Şirinler Temalı

Bu ürün özelleştirilebilir mi?
Evet, bu ürün ihtiyacınıza göre tasarlayabilirsiniz, özelleştirebilmek için sağ üst taraftaki kutulara yazılarınızı yazarak ürünü kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Kimler kullanabilir?
Masa Süslemelerinizde Kullanabilirsiniz


Hangi malzemeler Kullanıldı?
Standart Kağıt(normal a3 kağıttır) ve Kuşe Kağıt  Amerikan Servis (seçenekten seçilen yapılmaktadır) ve Branda Baskı (Naylonumsu Katlanabilir Suyla Silinebilir)

Renk Kalite Bilgisi

Branda Baskı Olan
Bu Malzeme Seçimli Amerikan Servis Branda (Kalın Beyaz Dokulu Naylonumsu Katlanabilir Suyla Silinebilir, Tekrar Tekrar Kullanılabilir Ezilmez, Katlandığında Kırılmaz Zarar Görmez Bir Malzemedir. Renk Uyumu Temanın Diğer Ürünleri İle Aynı Oranda Çıkar. Diğer Kuşe Kağıt Baskılarından Çok Daha Üstündür. Açık Söylemek Gerekirse Özellikle Tavsiye Edilir.


Kağıt Olan Ürünler 

Ölçüsü nedeniyle seçiminize göre kuşe kağıda yada normal kağıda basılmaktadır. Etiket su sargısı dilek kartı vb diğer ürünlerle birlikte alındığında, Kuşe kağıda baskı olduğu için renk tonlarında farklılık olabilir. Çözünürlük ve kalite Temanın diğerleri ile aynı olmaz, Bu durum farklı makina ve farklı kağıt kullanımından kaynaklıdır.(Ölçü nedeniyle)


Kargo ücreti öder miyim?
30 TL üzeri ücretsiz kargo

Bu ürün kaç günde kargoya verilir?
Bu ürün 1 İş günü içerisinde kargoya verilir. (Kapıda ödemeler, cumartesi pazarlar hariç)

Kargo İçeriği?
Seçeneklerden seçilen özelliklerdeki amerikan servis gönderilir.
29cm x 42 cm’dir amerikan servis ölçüsü

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: amerikan servis, amerikan servis baskı, amerikan servisi yapımı, amerikan servis keçe, amerikan servis modelleri, amerikan servis takımı, amerikan servis kağıdı, amerikan servis altlığı, amerikan servis örnekleri, amerikan servis al, amerikan servis altlıkları, amerikan servis ankara, amerikan servis açma, amerikan servis baskı, amerikan servis boyutları, amerikan servis baskı fiyat, amerikan servis baskısı, amerikan servis bez, amerikan servis baskı ankara, amerikan servis cesitleri, amerikan servis çizimleri, amerikan servis en ucuz, amerikan servis eminönü, amerikan servis fikirleri, şirinli, benekli, puantiyeli, çizgili, resimli, mavi, şirinli mavi amerikan servis, benekli amerikan servis, puantiyeli mavi amerikan servis, çizgili amerikan servis, resimli mavi amerikan servis


Tasarım Yazı & Resim Alanları
  • 1,60TL
  • Ürün Kodu: SRN0023

Seçenekler:


Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 5